Falkensteiner Lido Ehrenburgerhof

Odległość
od centrum
600 m
Odległość
od skibussa
50 m
Odległość
od wyciagu
10 km
Basen Tak
Wellnes Tak
Wyżywienie ¾ Board

Należący do rodziny luksusowych hoteli Falkensteiner, które gwarantują rodzinny wypoczynek na najwyższym poziomie.

Położony jest w miejscowości Ehrenburgerhof, 600 m od Chienes oraz 10 km od gondoli (stacja Percha-Ried), którą dotrzemy na szczyt Kronpltzu. Tuż przed hotelem znajduje się przystanek szybkiego pociągu, który co pół godziny zabiera narciarzy dowożąc ich wprost pod stację gondoli.

Hotel Lido to z pewnością wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Przygotowano tutaj 2 strefy dedykowane najmłodszym gościom: Baby Land (dla maluszków od 4 miesiąca życia) oraz Falky Land (dla dzieci od 3 roku życia). Falky-Land to ogromny plac zabaw, położony na 2 pietrach i połączony zjeżdżalnią. W jego obrębie znajduje się basen z piłkami, kino, sala gier oraz pokoje z zabawkami. Baby Land to natomiast strefa z dużą salą zabaw, pokojem na popołudniową drzemkę oraz kącikiem kuchennym. Bogatą ofertę dopełniają codzienne warsztaty sportowe, kulinarne i artystyczne oraz specjalnie wydzielony park wodny w strefie welness. Hotel Lido ma również wiele do zaoferowania dorosłym: stylowe i eleganckie wnętrza, fantastyczną strefę wellness o powierzchni 1500 m2 oraz przepyszną włoską kuchnię.


Do dyspozycji gości:

Hotel

Wellness&SPA

Dzieci

Narty

 • recepcja
 • restauracja
 • bar
 • lobby
 • salon wypoczynkowy
 • sala kominkowa
 • biblioteka
 • taras słoneczny
 • ogród z placem zabaw dla dzieci
 • garaż (dodatkowo płatny)
 • windy
 • parking
 • Wi-Fi internet
 • basen wewnętrzny
 • basen zewnętrzny
 • grota z jacuzzi
 • sauna fińska
 • sauna ziołowa
 • łaźnia turecka
 • pokój relaksu
 • sala fitness
 • zabiegi spa i kosmetyczne (dodatkowo płatne)
 • udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi
 • sala zabaw dla dzieci
 • wewnętrzny plac zabaw dla dzieci
 • program animacyjny
 • plac zabaw w ogrodzie
 • manu dla dzieci
 • kącik dla niemowlaków
 • narciarnia
 • pociąg narciarski przed hotelem


Pokoje:

hotel posiada 90 jasnych i stylowo urządzonych pokoi. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem lub wanną oraz suszarką, Tv sat, sejf, lodówkę oraz balkon. Pokoje rodzinne składają się z w dwóch wydzielonych pomieszczeń: sypialni i pomieszczenia dla dzieci z łóżkiem piętrowym (za dopłatą). Na zapytanie dostępne są również pokoje typu Suite.


Wyżywienie:

hotelowa restauracja serwuje swoim gościom 4 posiłki dziennie: śniadanie w formie bogatego bufetu z kącikiem bio, lunch, przekąska „po nartach”, 4-daniową obiadokolację z bufetem z warzywami, sałatkami i deserami. Dla dzieci przygotowano osobna jadalnię, gdzie pod opieką animatorów spożywają specjalnie dla nich przyrządzone posiłki. Raz w tygodniu uroczysta kolacja przy świecach z regionalnymi daniami.


WYJAZDY KLUBOWE ALLEGRY

Wyjazdy Klubowe Allegry to nasza sprawdzona od wielu lat formuła, gwarantująca atrakcyjne miejsca zakwaterowania, różnorodne ośrodki narciarskie ale przede wszystkim zawierająca w cenie pakiety szkoleń da dzieci i dorosłych oraz bogaty program popołudniowych animacji.

Hotele, w których organizujemy wyjazdy klubowe, to starannie przez nas wyselekcjonowane obiekty, przy wyborze których kierowaliśmy się myślą o idealnym rodzinnym wypoczynku. Hotele te posiadają wiele udogodnień dla dzieci: m.in. sale zabaw, pokoje gier, niezbędne akcesoria (foteliki, łóżeczka dla dzieci i przewijaki) oraz miejsca relaksu dla dorosłych (basen, strefa wellness). Każdy z obiektów posiada również specjalną salę, w której codziennie nasi animatorzy organizują wieczory pełne atrakcji dla najmłodszych i dorosłych. Mając świadomość, jak to dla Państwa ważne, wybór hoteli do naszej oferty klubowej uzależniamy również od jakości wyżywienia świadczonego przez hotelową restaurację.

Dla Państwa komfortu wybraliśmy lokalizację, które w danym regionie leżą możliwie najbliżej stoków. Hotele Klubowe Allegry wyróżnia także najlepszy stosunek ceny do komfortu zakwaterowania oraz wysokie zniżki dla dzieci.

Wyjazdy Klubowe Allegry to:

Dla dzieci
- całodniowe przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat *
- całodniowa szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia,
- bogaty program animacyjny realizowany wieczorem w hotelu,

Dla dorosłych
- codzienne szkolenia narciarskie i snowboardowe,
- tygodniowy program atrakcji Apres Ski,

Dla wszystkich:
- opieka rezydenta oraz kadry instruktorskiej, która zakwaterowana jest z Państwem w hotelu
- starannie wyselekcjonowane hotele z wieloma udogodnieniami dla najmłodszych i tych nieco starszych gości,
- gwarancja dobrej zabawy


* na wyjazdach klubowych w ośrodkach narciarskich Folgaria oraz Val di Fassa przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.
** Wszystkie powyższe świadczenia wliczone są w cenę wyłącznie przy wyborze oferty Hotelu Klubowego.


Przedszkole Allegra Mini-Ski i szkółka narciarska Allegra Ski dla dzieci

Jest to propozycja dla tych wszystkich rodziców, którzy marzą o białym szaleństwie ale nie chcą rozstawać się ze swoimi pociechami. Pragną dzielić z nimi narciarską pasję i pokazać jak można aktywnie spędzać czas zimą. Jednocześnie mogą oni wygospodarować na stoku czas dla siebie, podczas gdy ich dzieci będą szkolić swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktorów.
Całodzienny , autorski program szkoleniowy, przygotowany jest w oparciu o program nauczania PZN i wieloletnie doświadczenie, naszej sprawdzonej, polskojęzycznej kadry instruktorskiej.
Aby efekty nauki były jak najlepsze nasi instruktorzy dzielą uczestników szkolenia nie tylko ze względu na wiek, ale również umiejętności oraz predyspozycje motoryczne dzieci.
W każdym z naszych Hoteli Klubowych po nartach, przez około 2 godziny dziennie organizowane są animacje wieczorne. Dla naszych małych narciarzy przygotowaliśmy wesołe gry, konkursy, sportowe turnieje, jest wspólne oglądanie filmów, czytanie bajek i lepienie z plasteliny. To czas w którym rodzice mogą w spokoju skorzystać z hotelowych strefy wellness czy relaksować się przy lampce lokalnego wina.

W ramach Allegra Mini-Ski oraz Allegra Ski zapewniamy:
- całodzienny program szkoleniowy w godzinach 10-16
- małe, zróżnicowane pod kątem zaawansowania oraz wieku, grupy szkoleniowe
- opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry
- opiekę Niani Allegry
- zawody narciarskie z medalami na zakończenie wyjazdu
- codzienny popołudniowy program animacyjny


Przedszkole narciarskie Allegra Mini-Ski przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat *

W ramach Przedszkoli Narciarskich Allegra Mini- Ski wielkość grup szkoleniowych nie przekracza 6 uczestników, a przy maluszkach stawiających pierwsze kroki są to praktycznie zajęcia indywidualne. Aby uniknąć nadmiernego przemęczenia, lub zniechęcenia do narciarstwa, kurs przeplatany jest zajęciami oraz zabawami bez użycia nart.

Każdy dzień rozpoczyna się spotkaniem o 10 rano na stoku. Po rozgrzewce mali adepci narciarstwa rozpoczynają zajęcia z instruktorami. O godzinie 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Na czas posiłku rodzice mogą dołączyć do swoich pociech lub dzieci mogą pozostać pod opieką instruktorów (lunch dodatkowo płatny, ok 7 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego). Po przerwie rozpoczyna się tzw opieka NIANI ALLEGRY. Jest to najczęściej jedna z naszych instruktorek która organizuję dzieciom gry i zabawy w restauracji na stoku, lub - jeśli dopisuje pogoda - na śniegu. Po lunchu, w zależności od potrzeb i sił, dzieci mogą kontynuować jazdę na nartach. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.

* na wyjazdach klubowych w ośrodkach narciarskich Folgaria oraz Val di Fassa przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.


Szkółka narciarska AllegraSki przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12; 13-16 lat

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10 rano na stoku i prowadzone są w grupach nie przekraczających 9 uczestników. Tak jak w przypadku przedszkola Allegra mini Ski o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch (dodatkowo płatny, ok 7 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego) Po przerwie dzieci i młodzież kontynuują jazdę z instruktorami. Nie jest to już jednak stricte nauka, a bardziej jazda dowolna z elementami zabawy pod opieką instruktorów, w związku z czym grupy mogą być wtedy nieco bardziej liczne. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.


Szkółka snowboardowa dla dzieci i młodzieży przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12; 13-16 lat

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszej oferty wprowadziliśmy również szkolenia snowboardowe dla dzieci i młodzieży.

Szkolenia prowadzone są przez naszych instruktorów snowboardu w oparciu o najnowszy program nauczania SITS. Program dostosowany jest do indywidualnych umiejętności i predyspozycji uczestników. Zajęcia realizowane są wymiarze 3 godzin dziennie, od godziny 10 do 13. Podobnie jak w przypadku szkółki narciarskiej o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Po lunchu dzieci i młodzież mogą kontynuować jazdę pod opieką instruktora narciarstwa.

Dla klientów Wyjazdów Klubowych Allegry przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży wliczona jest w cenę wyjazdu. Szkółka snowboardowa jest dodatkowo płatna i cena za 6 dniowy kurs to 500 zł/os.

* Młodzież w wieku od 13 lat może również korzystać bezpłatnie ze szkoleń snowboardowych w grupach dla dorosłych, które mają jednak wymiar jedynie 2 godzin dziennie.


Szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych

Nasze szkolenia narciarskie i snowboardowe,prowadzone są przez wykwalifikowany, polskojęzyczny, instruktorski TEAM ALLEGRY.

W ramach szkoleń narciarskich i snowboardowych dla dorosłych wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania opracowane na podstawie najnowszych programów PZN oraz SITS. Nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów narciarstwa i snowboardu, ale przede wszystkim potrafią dzielić się z Państwem swoją wiedzą oraz zarażać swoja pasją.

Szkolenia narciarskie prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania:

- podstawowy - dla adeptów mających pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, a także dla tych, którzy czują się niepewnie nawet na najprostszych, płaskich stokach;

- średnio zaawansowany- przewidziany jest dla osób które radzą już sobie na niebieskich trasach, a pierwszy kontakt z nartami czy snowboardem maja za sobą, widoczne są jednak u nich braki w technice i stylu;

-zaawansowany- to poziom dla osób dobrze i bardzo dobrze jeżdżących niebojących się prędkości i szukających wrażeń. W tych grupach na Państwa życzenie mogą być przeprowadzone elementy jazdy w świeżym śniegu i snowparku.

Wstępny podział na grupy zaawansowania, ustala szef wyszkolenia Allegry każdego z wyjazdów, na podstawie informacji uzyskanych według Państwa wstępnych deklaracji, aczkolwiek ostateczna weryfikacja umiejętności następuje pierwszego dnia szkoleń na stoku.

W ramach szkolenia narciarskiego i snowboardowego zapewniamy:

- 6 dni szkoleń po 2 godziny dziennie, poprzedzone wspólną rozgrzewką

- zróżnicowanie pod kątem zaawansowania grupy szkoleniowe

- opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry

- nowoczesne metody nauczania

- video coaching (video analiza postępów w nauce)

- zawody narciarskie i snowboardowe z medalami i nagrodami dla zwycięzców

- certyfikaty zaświadczające o zdobytych nowych umiejętnościach


Atrakcje Wieczorne Apres Ski

Wyjazdy z Allegrą to nie tylko starannie wyselekcjonowane hotele, profesjonalne szkolenia na stoku i najlepsze alpejskie regiony, ale także moc pozytywnych wrażeń przy wspólnej zabawie, czasem nawet do białego rana.

Zapraszamy na organizowane przez nas wieczory APRES SKI :

- W mroźne wieczory rozgrzejemy Państwa gorącą atmosferą na Ice Party, śpiewami na karaoke, zabawą w kalambury, tańcami w butach narciarskich w zaprzyjaźnionych Disco-Barach, czy wspólnymi wyjściami na dyskoteki.

- Dla wszystkich chłonnych wiedzy narciarzy i snowboardzistów będą wieczory ze szkoleniem z serwisu i konserwacji sprzętu narciarsko-snowboardowego, filmami extreme oraz nowinkami sprzętowo-odzieżowymi.

- Tygodniowy plan wieczornych szaleństw uzupełnimy o najlepsze atrakcje APRES SKI, które proponuje nam każdy region narciarski. Będą więc wyjścia na lodowisko, thermy, nocne zjazdy z pochodniami oraz degustacje lokalnych przysmaków (bilety wstępów są dodatkowo płatne).


Data rozpoczecia Data zakończenia SkiPass w cenie Cena
2019-12-21 2019-12-28 4 450,00 PLN Wylicz cenę
2020-01-11 2020-01-18 3 790,00 PLN Wylicz cenę
2020-01-18 2020-01-25 3 790,00 PLN Wylicz cenę
2020-01-25 2020-02-01 3 790,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-01 2020-02-08 3 890,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-08 2020-02-15 3 890,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-15 2020-02-22 3 890,00 PLN Wylicz cenę
2020-03-07 2020-03-14 4 850,00 PLN Wylicz cenę


Cena zawiera:

zakwaterowanie 7 noclegów, wyżywienie HB, szkolenie narciarskie i snowboardowe (2h x 6 dni), przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci oraz młodzieży (6h x 6 dni) , animacje wieczorne dla dzieci , atrakcje wieczorne Apres Ski dla dorosłych ,ubezpieczenie, opiekę rezydenta.

Dodatkowo w terminie Świątecznym: kolacja Wigilijna, uroczysta obiadokolacja w pierwszy dzień świąt wraz z wizytą Świętego Mikołaja oraz jego pomocników Elfów.


Zniżki:

Zniżki: zniżki dla 3 i 4 osoby w pokoju : dzieci do 2,99 opłata stała 800 zł, dzieci 3-5,99 – oplata stała 1550 zł, dzieci w wieku 6-13,99 – zniżka 1150 zł, wszyscy dorośli i dzieci powyżej 14 roku życia – zniżka 200 zł.

Zniżki w terminie świątecznym: 3 i 4 osoby w pokoju : dzieci do 2,99 opłata stała 800 zł, dzieci 3-5,99 – oplata stała 1550 zł, dzieci w wieku 6-13,99 – zniżka 1500 zł, wszyscy dorośli i dzieci powyżej 14 roku życia – zniżka 300 zł.


Dopłaty:

transport autokarem (zgodnie z opisem) opłata klimatyczna dla osób powyżej 14 roku życia – 2,1 EUR/dzień (obligatoryjna, płatna na miejscu), dopłata do pokoju jednoosobowego – 1000 zł, dopłata do apartamentu rodzinnego - 850 zł (brak pokoi typu standard dla rodzin 4-osobowych i większych).


Adres hotelu:

Hotel Falkensteiner Lido Ehrenburgerhof
Via Stazione 1
39030 Casteldarne BZ, Włochy
+39 0474 562222