Ravelli Lovely Lodge

Odległość
od centrum
0
Odległość
od skibussa
0
Odległość
od wyciagu
0
Basen TAK
Wellnes TAK
Wyżywienie TAK

To nowość w ofercie Allegry! Wymarzone ferie w prawdziwie górskiej atmosferze.

Lovely Lodge to nowa inwestycja znanej i lubianej przez naszych klientów Rodziny Ravelli. Tuż obok Hotelu Palace Ravelli powstał luksusowy kompleks górskich domków o wyjątkowej atmosferze dla wszystkich spragnionych spokoju i niezależności. Każdy z domków to przede wszystkim przestrzeń i komfort - 65 metrów do własnej dyspozycji. Przestronny salon wypoczynkowy z aneksem kuchennym, dwie sypialne i prywatne SPA (sauna, jucuzzi). To tu spełniają się marzenia o narciarskim wypoczynku w górskim domku.


Do dyspozycji gości:

Obiekt

Wellness&SPA

Dzieci

Narty

 • recepcja (w budynku hotelu)
 • restauracja (w budynku hotelu)
 • bar (w budynku hotelu)
 • tawerna (w budynku hotelu)
 • kantyna z winami (w budynku hotelu)
 • garaż
 • parking
 • Wi-Fi internet
 • basen wewnętrzny (w budynku hotelu)
 • basen zewnętrzny (w budynku hotelu)
 • jacuzzi
 • sauna fińska
 • sauna bio (w budynku hotelu)
 • łaźnia turecka (w budynku hotelu)
 • sala fitness z siłownią (w budynku hotelu)
 • masaże i zabiegi pielęgnacyjne (płatne dodatkowo)
 • udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi
 • sala zabaw dla dzieci (w budynku hotelu)
 • menu dla dzieci
 • zajęcia animacyjne dla dzieci (w budynku hotelu)
 • narciarnia
 • skibus przed hotelem


Lodge:

każdy z 65m domków posiada pokój dzienny (salon) z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie, łazienkę, prywatne SPA (sauna fińska, jacuzzi).


Wyżywienie:

wyśmienita, słynąca w całej dolinie restauracja Hotelu Ravelli serwuje gościom w Lovely Lodge śniadania bezpośrednio w górskim domku lub w hotelowej restauracji (do wyboru wg preferencji) oraz przepyszne obiadokolacje już tylko w głównym budynku hotelu. Śniadania serwowane są w formie bufetu, natomiast obiadokolacja składa się z: bufetu z przystawkami zimnymi, ciepłymi oraz zupami,2 dań oraz deseru. Słodki bufet po nartach. Raz w tygodniu regionalna kolacja przy świecach ze specjałami kuchni Trentino.


WYJAZDY KLUBOWE ALLEGRY

Wyjazdy Klubowe Allegry to nasza sprawdzona od wielu lat formuła, gwarantująca atrakcyjne miejsca zakwaterowania, różnorodne ośrodki narciarskie ale przede wszystkim zawierająca w cenie pakiety szkoleń da dzieci i dorosłych oraz bogaty program popołudniowych animacji.

Hotele, w których organizujemy wyjazdy klubowe, to starannie przez nas wyselekcjonowane obiekty, przy wyborze których kierowaliśmy się myślą o idealnym rodzinnym wypoczynku. Hotele te posiadają wiele udogodnień dla dzieci: m.in. sale zabaw, pokoje gier, niezbędne akcesoria (foteliki, łóżeczka dla dzieci i przewijaki) oraz miejsca relaksu dla dorosłych (basen, strefa wellness). Każdy z obiektów posiada również specjalną salę, w której codziennie nasi animatorzy organizują wieczory pełne atrakcji dla najmłodszych i dorosłych. Mając świadomość, jak to dla Państwa ważne, wybór hoteli do naszej oferty klubowej uzależniamy również od jakości wyżywienia świadczonego przez hotelową restaurację. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od sezonu ZIMA 201 w Hotelu Klubowym Palace Ravelli w Val di Sole organizować będziemy kursy kulinarne regionalnej kuchni włoskiej.

Dla Państwa komfortu wybraliśmy lokalizację, które w danym regionie leżą możliwie najbliżej stoków. Hotele Klubowe Allegry wyróżnia także najlepszy stosunek ceny do komfortu zakwaterowania oraz wysokie zniżki dla dzieci.

Wyjazdy Klubowe Allegry to:

Dla dzieci
- całodniowe przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat *
- całodniowa szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia,
- bogaty program animacyjny realizowany wieczorem w hotelu,

Dla dorosłych
- codzienne szkolenia narciarskie i snowboardowe,
- tygodniowy program atrakcji Apres Ski,

Dla wszystkich:
- opieka rezydenta oraz kadry instruktorskiej, która zakwaterowana jest z Państwem w hotelu
- starannie wyselekcjonowane hotele z wieloma udogodnieniami dla najmłodszych i tych nieco starszych gości,
- gwarancja dobrej zabawy


* na wyjazdach klubowych w ośrodkach narciarskich Folgaria oraz Val di Fassa przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.
** Wszystkie powyższe świadczenia wliczone są w cenę wyłącznie przy wyborze oferty Hotelu Klubowego.


Przedszkole Allegra Mini-Ski i szkółka narciarska Allegra Ski dla dzieci

Jest to propozycja dla tych wszystkich rodziców, którzy marzą o białym szaleństwie ale nie chcą rozstawać się ze swoimi pociechami. Pragną dzielić z nimi narciarską pasję i pokazać jak można aktywnie spędzać czas zimą. Jednocześnie mogą oni wygospodarować na stoku czas dla siebie, podczas gdy ich dzieci będą szkolić swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktorów.
Całodzienny , autorski program szkoleniowy, przygotowany jest w oparciu o program nauczania PZN i wieloletnie doświadczenie, naszej sprawdzonej, polskojęzycznej kadry instruktorskiej.
Aby efekty nauki były jak najlepsze nasi instruktorzy dzielą uczestników szkolenia nie tylko ze względu na wiek, ale również umiejętności oraz predyspozycje motoryczne dzieci.
W każdym z naszych Hoteli Klubowych po nartach, przez około 2 godziny dziennie organizowane są animacje wieczorne. Dla naszych małych narciarzy przygotowaliśmy wesołe gry, konkursy, sportowe turnieje, jest wspólne oglądanie filmów, czytanie bajek i lepienie z plasteliny. To czas w którym rodzice mogą w spokoju skorzystać z hotelowych strefy wellness czy relaksować się przy lampce lokalnego wina.

W ramach Allegra Mini-Ski oraz Allegra Ski zapewniamy:
- całodzienny program szkoleniowy w godzinach 10-16
- małe, zróżnicowane pod kątem zaawansowania oraz wieku, grupy szkoleniowe
- opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry
- opiekę Niani Allegry
- zawody narciarskie z medalami na zakończenie wyjazdu
- codzienny popołudniowy program animacyjny


Przedszkole narciarskie Allegra Mini-Ski przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat *

W ramach Przedszkoli Narciarskich Allegra Mini- Ski wielkość grup szkoleniowych nie przekracza 6 uczestników, a przy maluszkach stawiających pierwsze kroki są to praktycznie zajęcia indywidualne. Aby uniknąć nadmiernego przemęczenia, lub zniechęcenia do narciarstwa, kurs przeplatany jest zajęciami oraz zabawami bez użycia nart.

Każdy dzień rozpoczyna się spotkaniem o 10 rano na stoku. Po rozgrzewce mali adepci narciarstwa rozpoczynają zajęcia z instruktorami. O godzinie 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Na czas posiłku rodzice mogą dołączyć do swoich pociech lub dzieci mogą pozostać pod opieką instruktorów (lunch dodatkowo płatny, ok 7 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego). Po przerwie rozpoczyna się tzw opieka NIANI ALLEGRY. Jest to najczęściej jedna z naszych instruktorek która organizuję dzieciom gry i zabawy w restauracji na stoku, lub - jeśli dopisuje pogoda - na śniegu. Po lunchu, w zależności od potrzeb i sił, dzieci mogą kontynuować jazdę na nartach. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.

* na wyjazdach klubowych w ośrodkach narciarskich Folgaria oraz Val di Fassa przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.


Szkółka narciarska AllegraSki przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12; 13-16 lat

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10 rano na stoku i prowadzone są w grupach nie przekraczających 9 uczestników. Tak jak w przypadku przedszkola Allegra mini Ski o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch (dodatkowo płatny, ok 7 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego) Po przerwie dzieci i młodzież kontynuują jazdę z instruktorami. Nie jest to już jednak stricte nauka, a bardziej jazda dowolna z elementami zabawy pod opieką instruktorów, w związku z czym grupy mogą być wtedy nieco bardziej liczne. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.


Szkółka snowboardowa dla dzieci i młodzieży przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12; 13-16 lat

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszej oferty wprowadziliśmy również szkolenia snowboardowe dla dzieci i młodzieży.

Szkolenia prowadzone są przez naszych instruktorów snowboardu w oparciu o najnowszy program nauczania SITS. Program dostosowany jest do indywidualnych umiejętności i predyspozycji uczestników. Zajęcia realizowane są wymiarze 3 godzin dziennie, od godziny 10 do 13. Podobnie jak w przypadku szkółki narciarskiej o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Po lunchu dzieci i młodzież mogą kontynuować jazdę pod opieką instruktora narciarstwa.

Dla klientów Wyjazdów Klubowych Allegry przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży wliczona jest w cenę wyjazdu. Szkółka snowboardowa jest dodatkowo płatna i cena za 6 dniowy kurs to 500 zł/os.

* Młodzież w wieku od 13 lat może również korzystać bezpłatnie ze szkoleń snowboardowych w grupach dla dorosłych, które mają jednak wymiar jedynie 2 godzin dziennie.


Szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych

Nasze szkolenia narciarskie i snowboardowe,prowadzone są przez wykwalifikowany, polskojęzyczny, instruktorski TEAM ALLEGRY.

W ramach szkoleń narciarskich i snowboardowych dla dorosłych wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania opracowane na podstawie najnowszych programów PZN oraz SITS. Nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów narciarstwa i snowboardu, ale przede wszystkim potrafią dzielić się z Państwem swoją wiedzą oraz zarażać swoja pasją.

Szkolenia narciarskie prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania:

- podstawowy - dla adeptów mających pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, a także dla tych, którzy czują się niepewnie nawet na najprostszych, płaskich stokach;

- średnio zaawansowany- przewidziany jest dla osób które radzą już sobie na niebieskich trasach, apierwszy kontakt z nartami czy snowboardem maja za sobą, widoczne są jednak u nich braki w technice i stylu;

-zaawansowany- to poziom dla osób dobrze i bardzo dobrze jeżdżących niebojących się prędkości i szukających wrażeń. W tych grupach na Państwa życzenie mogą być przeprowadzone elementy jazdy w świeżym śniegu i snowparku.

Wstępny podział na grupy zaawansowania, ustala szef wyszkolenia Allegry każdego z wyjazdów, na podstawie informacji uzyskanych według Państwa wstępnych deklaracji, aczkolwiek ostateczna weryfikacja umiejętności następuje pierwszego dnia szkoleń na stoku.

W ramach szkolenia narciarskiego i snowboardowego zapewniamy:

- 6 dni szkoleń po 2 godziny dziennie, poprzedzone wspólną rozgrzewką

- zróżnicowanie pod kątem zaawansowania grupy szkoleniowe

- opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry

- nowoczesne metody nauczania

- video coaching (video analiza postępów w nauce)

- zawody narciarskie i snowboardowe z medalami i nagrodami dla zwycięzców

- certyfikaty zaświadczające o zdobytych nowych umiejętnościach


Atrakcje Wieczorne Apres Ski

Wyjazdy z Allegrą to nie tylko starannie wyselekcjonowane hotele, profesjonalne szkolenia na stoku i najlepsze alpejskie regiony, ale także moc pozytywnych wrażeń przy wspólnej zabawie, czasem nawet do białego rana.

Zapraszamy na organizowane przez nas wieczory APRES SKI :

- W mroźne wieczory rozgrzejemy Państwa gorącą atmosferą na Ice Party, śpiewami na karaoke, zabawą w kalambury, tańcami w butach narciarskich w zaprzyjaźnionych Disco-Barach, czy wspólnymi wyjściami na dyskoteki.

- Dla wszystkich chłonnych wiedzy narciarzy i snowboardzistów będą wieczory ze szkoleniem z serwisu i konserwacji sprzętu narciarsko-snowboardowego, filmami extreme oraz nowinkami sprzętowo-odzieżowymi.

- Tygodniowy plan wieczornych szaleństw uzupełnimy o najlepsze atrakcje APRES SKI, które proponuje nam każdy region narciarski. Będą więc wyjścia na lodowisko, thermy, nocne zjazdy z pochodniami oraz degustacje lokalnych przysmaków (bilety wstępów są dodatkowo płatne).


Data rozpoczecia Data zakończenia SkiPass w cenie Cena
2019-12-14 2019-12-21 3 590,00 PLN Wylicz cenę
2019-12-28 2020-01-04 5 190,00 PLN Wylicz cenę
2020-01-11 2020-01-18 3 350,00 PLN Wylicz cenę
2020-01-18 2020-01-25 3 550,00 PLN Wylicz cenę
2020-01-25 2020-02-01 3 650,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-01 2020-02-08 3 690,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-08 2020-02-15 3 850,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-15 2020-02-22 3 850,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-29 2020-03-07 4 550,00 PLN Wylicz cenę
2020-03-14 2020-03-21 4 090,00 PLN Wylicz cenę
2020-03-21 2020-03-28 3 890,00 PLN Wylicz cenę

Cena zawiera:

zakwaterowanie 7 noclegów, wyżywienie HB, skipass SuperSkirama (tylko w turnusie Free Ski 14-21.12.2019), skipass F/M (tylko w turnusachPromotional: 29.02-07.03; 14-21.03; 21-28.03),szkolenie narciarskie i snowboardowe (2h x 6 dni), przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci oraz młodzieży (6h x 6 dni), animacje wieczorne dla dzieci, atrakcje wieczorne Apres Ski dla dorosłych, ubezpieczenie, opiekę rezydenta, warsztaty kulinarne Food&wWne tylko w turnusach : 14-21.03; 21-28.03.


Zniżki:

zniżki dla 3 i 4 osoby w pokoju: dzieci do 2,99 opłata stała 100 zł, dzieci 3-5,99 – opłata stała 900 zł, dzieci w wieku 6-9,99 zniżka 1050 zł, dzieci w wieku 10-14,99 zniżka 450 zł, wszystkie dzieci powyżej 15 roku życia i dorośli – zniżka 100 złW terminach Free Ski oraz Promotional(14-21.12.2019; 29.02-07.03; 14-21.03; 21-28.03.2020) dodatkowe zniżki: dzieci urodzone po 30.11.2011 (za wyjątkiem dzieci do 5,99 lat z opłata stałą) – zniżka 600 zł, dzieci urodzone po 30.11.2003 – zniżka 150 zł

Dopłaty:

transport autokarem (zgodnie z opisem), opłata klimatyczna dla osób powyżej 14 roku życia – 1,80 EUR/dzień, (obligatoryjna, płatna na miejscu),dopłata do szkolenia snowboardowego dla dzieci i młodzieży – 500 zł, obligatoryjna dopłata za pobyt w Lovely Lodge - 5500 zł/ apartamentAdres:

Ravelli Lovely Lodge
Adres: Via IV Novembre, 20, 38020 Mezzana TN, Włochy
Telefon: +39 0463 757122