Ceny pakietów Hoteli Klubowych

są skalkulowane z dojazdem własnym.

Dla osób, które wybiorą opcję z dojazdem

autokarem będą doliczane opłaty.

Dojazd własny

Pobyty w Hotelach Klubowych z dojazdem własnym rozpoczynają i kończą się w soboty.
Na 7 dni przed wyjazdem, droga mailową, wysyłamy komunikaty wyjazdowe wraz z voucherami,
w których odnajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące pobytu: dokładnego adresu, godzin zakwaterowania oraz wykwaterowania, nr tel do rezydenta a także nr polisy ubezpieczeniowej oraz telefonu do centrum alarmowego (ubezpieczenie obejmuje także dni przeznaczone na dojazd i powrót czyli piątek i sobotę). Kwaterowanie w hotelach odbywa się na podstawie list dostarczonych przez Organizatora, zaś dokumentem niezbędnym do okazania jest dokument tożsamości oraz otrzymany voucher.

Transport autokarowy

Transport z Polski do miejscowości narciarskich odbywa się autokarami klasy LUX, spełniającymi wszelkie wymogi prawa. Wszystkie posiadają toaletę, barek, Tv z video, klimatyzację oraz uchylne siedzenia. W przypadku małej liczby klientów istnieje możliwość przejazdu mniejszym środkiem transportu (bez toalety lub barku). Miejsca w autokarze są numerowane i przydzielane przez organizatora w biurze wg kolejności zgłoszeń. Swoje preferencje co do wyboru miejsca, Klienci mogą zgłaszać w momencie podpisywania

Umowy-Zgłoszenia

Ze względu na różny przebieg tras uwarunkowany wielkością sprzedaży z danej miejscowości i/lub do danego miejsca, środek transportu na niektórych odcinkach może ulec zmianie (na np.: może być mikrobus, samochód osobowy, taksówka,pociąg) i być bez opieki pilota, co wiąże się z koniecznością przesiadki. Transport może być również realizowany we współpracy z innymi organizatorami.

O każdym przypadku klient jest informowany w komunikacie wyjazdowym na około tydzień przed wyjazdem.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu autokarowego, w przypadku nie uzbierania się minimum 8 chętnych

Każdy uczestnik wyjazdu może zabrać ze sobą 1 bagażu podróżnego o wadze do 20 kg, 1 sztukę niewielkiego bagażu podręcznego, jedną pary nart wraz z kijkami lub deskę snowboardową (najlepiej w pokrowcu) oraz jedną parę butów narciarskich lub snowboardowych. Ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych, organizator nie gwarantuje zabrania bagażu przekraczającego limit.

Należy również pamiętać, iż terminy imprez podane są dla dojazdu własnego, i oznaczają dzień zakwaterowania i wykwaterowania z hotelu, więc przy dojeździe autokarem wyjazd z polski, następuje dzień wcześniej, a powrót dzień później niż podane jest to w ofercie,.

Dojazdy autokarowe organizowane
są za dodatkową opłatą: