Czy istnieje możliwość dojazdu autokarem?


Dojazdy autokarowe organizowane są za dodatkową opłatą: 300 zł z miejscowości: Szczecin, Koszalin, Słupsk; 400 zł z miejscowości: Kraków, Katowice, Warszawa, Łódź, Poznań; 450 zł z miejscowości : Elbląg, Olsztyn, Bydgoszcz, Wrocław, Gorzów Wlkp.

Transport z Polski do miejscowości narciarskich odbywa się autokarami klasy LUX, spełniającymi wszelkie wymogi prawa. Wszystkie posiadają toaletę, barek, Tv z video, klimatyzację oraz uchylne siedzenia. W przypadku małej liczby klientów istnieje możliwość przejazdu mniejszym środkiem transportu (bez toalety lub barku). Miejsca w autokarze są numerowane i przydzielane przez organizatora w biurze wg kolejności zgłoszeń. Swoje preferencje co do wyboru miejsca, Klienci mogą zgłaszać w momencie podpisywania Umowy-Zgłoszenia Ze względu na różny przebieg tras uwarunkowany wielkością sprzedaży z danej miejscowości i/lub do danego miejsca, środek transportu na niektórych odcinkach może ulec zmianie (na np.: może być mikrobus, samochód osobowy, taksówka,pociąg) i być bez opieki pilota, co wiąże się z koniecznością przesiadki. Transport może być również realizowany we współpracy z innymi organizatorami. O każdym przypadku klient jest informowany w komunikacie wyjazdowym na około tydzień przed wyjazdem. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu autokarowego, w przypadku nie uzbierania się minimum 8 chętnych Każdy uczestnik wyjazdu może zabrać ze sobą 1 bagażu podróżnego o wadze do 20 kg, 1 sztukę niewielkiego bagażu podręcznego, jedną pary nart wraz z kijkami lub deskę snowboardową (najlepiej w pokrowcu) oraz jedną parę butów narciarskich lub snowboardowych. Ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych, organizator nie gwarantuje zabrania bagażu przekraczającego limit.

Należy również pamiętać, iż terminy imprez podane są dla dojazdu własnego, i oznaczają dzień zakwaterowania i wykwaterowania z hotelu, więc przy dojeździe autokarem wyjazd z polski, następuje dzień wcześniej, a powrót dzień później niż podane jest to w ofercie.