Wyjazdy na narty - Austria

Chcesz się wybrać na narty do Austrii? Zależy Ci na dobrze zorganizowanym wyjeździe, bezpiecznych stokach i dobrych noclegach? Oferujemy wyjazdy narciarskie do Austrii, które są pełne ciekawych atrakcji i aktywności. Na pewno nie będziesz się nudzić!

 

Wyjazdy na narty - Alpy austriackie

Wyjazdy narciarskie do Austrii to bardzo ciekawy pomysł na spędzenie aktywnego czasu w okresie zimowym. Chcesz wybrać się w podróż ze swoimi znajomymi z pracy, przyjaciółmi czy rodziną? W naszym biurze podróży możesz liczyć na profesjonalną obsługę oraz kompleksową ofertę, zarówno dla osób samotnych, jak i całych rodzin czy większych grup.

Wyjazd na narty w Alpy austriackie to idealna okazja do zobaczenia wschodnich Alp, wyróżniających się ciekawymi widokami, które na pewno zachwycą każdego miłośnika górskich krajobrazów.

 

Wyjazd na narty Austria - dlaczego my?

Organizowane przez nas wyjazdy na narty w Alpy austriackie są kompleksowo zaplanowane. Współpracujemy wyłącznie z wysokiej jakości ośrodkami, które wyróżniają się wysokim standardem i wieloma dodatkowymi udogodnieniami w postaci strefy Wellness & SPA czy barów i klubów w pobliżu. Pomożemy też z wypożyczeniem sprzętu, jeśli nie masz własnych nart czy deski snowboardowej.

Wyjazdy narciarskie do Austrii są organizowane z uwzględnieniem 4 miejsc - Goldeck, Katschberg, Hochzeiger Pitztal oraz Hochzillertal. To profesjonalne stacje, które posiadają zróżnicowane trasy odpowiednie zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy.

Często wybierają nas także rodziny z dziećmi. Wyjazd na narty w Alpy jest świetnym pomysłem na wspólną przygodę i zacieśnienie więzi. Jesteśmy organizatorami wspomnianych wyjazdów. Klienci mają w cenie szkolenia narciarskie dla dzieci oraz narciarskie lub snowboardowe dla dorosłych.

Wszyscy nasi klienci mają zapewniony pakiet ubezpieczeniowy Sigma Iduna. Umożliwiamy także rozszerzenie podstawowego zakresu polisy o dodatkowe pakiety.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i od lat zapewniamy klientom świetne atrakcje podczas wyjazdów w Alpy. Możesz nam zaufać! W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.