Food and Schnapps
Już po raz trzeci zapraszamy Państwa na unikatowy program Allegra Food&Schnaps organizowany w słonecznej Karyntii w naszym wyjątkowym Hotelu Moerisch 4*S.

Wspólnie z Rodziną Moerisch zabierzemy Państwa popołudniami w podróż po tajnikach tego wyjątkowego austriackiego regionu, przez cały tydzień szusując na stokach regionu Goldeck. Hotel Moerisch słynie z doskonałej restauracji docenianej przez naszych klientów już od kilku sezonów. Nagrodził ją również kulinarny przewodnik Gault Millau nadając aż 2 toczki (odpowiednik jednej gwiazki Michelin). W jeden z wieczorów, właściciel hotelu – Sigmund Moerisch wraz z szefem swojej kuchni zaprosi Państwa do wspólnego przyrządzania typowej dla tego regionu potrawy – Kaiserschmarrn. Ten wyjątkowy program uzupełni wizyta w położonej zaraz obok hotelu destylarni Schnappsa połączona z degustacją. Dopełnieniem będzie wspólna kolacja w średniowiecznej restauracji znajdującej się w zamku nieopodal hotelu.

 

  • Live cooking – wspólne gotowanie typowego dla Karyntii Kaiserschmarrn ( wliczone w cenę)
  • Schnapps tasting – wizyta w lokalnej destylarni „Adenberger“ połączona z degustacją ( wliczona w cenę)
  • Kolacja w zamku – średniowieczna kolacja w zamku Burg Sommeregg. Oczywiście w roli głównej przez cały tydzień produkty od lokalnych dostawców. ( wliczona w cenę)

 

TERMIN

  • 2.01-9.01. 27.02-6.03
Hotel klubowy

Moerisch

Seeboden