Jak wyglądają nasze szkolenia narciarskie dla dzieci?

Dzieci 4-6 lat

Narciarskie przedszkole Allegra mini-SKI i Niania Allegra przeznaczone jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia prowadzone są w oparciu o program nauczania PZN. Kurs przeplatany jest zajęciami ruchowymi oraz zabawami bez użycia nart. Większość grup dziecięcych nie przekracza 6 uczestników, a przy maluszkach stawiających pierwsze kroki są to praktycznie zajęcia indywidualne. Każdy dzień rozpoczyna się spotkaniem na stoku o godzinie 10:00. Po wspólnej rozgrzewce rozpoczynamy zajęcia w grupach. O godzinie 13 zaplanowana jest przerwa na lunch, który dzieci mogą zjeść z rodzicami lub pod opieką instruktorów (dodatkowo płatny około 7 Euro/dzień). Po przerwie rozpoczynają się zajęcia tzw. Niania Allegra, są to gry i zabawy na śniegu, lub w razie niepogody w restauracji na stoku. Oczywiście jeśli dzieci mają siłę i ochotę mogą dalej jeździć na nartach. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16:00.

Dzieci 7-12 lat

Szkółka narciarska Allegra Junior przeznaczona jest dla dzieci szkolnych. Program codziennych szkoleń narciarskich dostosowany jest do umiejętności każdego dziecka. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10:00 rano na stoku i prowadzone są w grupach nieprzekraczających 9 osób. O godzinie 13 zaplanowana jest przerwa na lunch, który dzieci mogą zjeść z rodzicami lub pod opieką instruktorów (dodatkowo płatny około 7 Euro/dzień). Po przerwie dzieci kontynuują jazdę z instruktorami. Nie jest to już jednak stricte nauka, a jazda wolna pod okiem instruktorów, w związku z czym grupy mogą być liczniejsze. Zajęcia kończą się na stoku o godzinie 16:00.

GRUPY ALLEGRA JUNIOR REALIZOWANE BĘDĄ PRZY MINIUMUM 6 UCZESTNIKACH. SZKOLENIA TE WLICZONE SĄ JUŻ W CENĘ WYJAZDÓW KLUBOWYCH.

Młodzież

Przeznaczona jest ona dla nastolatków w wieku od 13 do 16 lat. Naszym założeniem jest aby młodzi adepci narciarstwa, którzy przekroczyli już wiek SZKÓŁKI NARCIARSKIEJ ALLEGRY, mogli dalej szkolić się pod okiem instruktorów przez cały dzień. GRUPA MŁODZIEŻOWA ALLEGRY przeznaczona jest także dla tych nastolatków którzy stawiają swoje pierwsze kroki w narciarstwie. Program zajęć jest zbliżony do formuły naszych przedszkoli i szkółek narciarskich. Szkolenia zaczynamy codziennie o 10 rano spotkaniem na stoku i przez 3 godziny młodzież szkoli się w swoich grupach zaawansowania. O godzinie 13 jest wspólna przerwa na lunch gdzie spotykamy się z pozostałymi grupami dzieci i dorosłych ( lunch jest dodatkowo płatny około 6 Euro/dzień). Po lunchu do godziny 16 istnieje możliwość kontynuowania jazdy z instruktorem.

GRUPY MŁODZIEŻOWE ALLEGRY REALIZOWANE BĘDĄ PRZY MINIMUM 6 UCZESTNIKACH.

SZKOLENIA TE WLICZONE SĄ JUŻ W CENĘ WYJAZDÓW KLUBOWYCH.

GRUPY MŁODZIEŻOWE ALLEGRY REALIZOWANE BĘDĄ WYŁĄCZNIE W OKRESIE FERII ( OD 16.01.2021 DO 27.02.2021)