/ Allegra Food and Schnapps


/ terminy: 2-8.01.2023 | 25.03-04.03.2023


Już po raz czwarty zapraszamy Państwa na unikatowy program Allegra Food&Schnaps organizowany w słonecznej Karyntii w naszym wyjątkowym Hotelu Moerisch 4*S.

Wspólnie z Rodziną Moerisch zabierzemy Państwa popołudniami w podróż po tajnikach tego wyjątkowego austriackiego regionu, przez cały tydzień szusując na stokach regionu Goldeck. Hotel Moerisch słynie z doskonałej restauracji, docenianej przez naszych klientów już od kilku sezonów. Nagrodził ją również kulinarny przewodnik Gault Millau nadając aż 2 toczki (odpowiednik jednej gwiazdki Michelin). W jeden z wieczorów, właściciel hotelu – Sigmund Moerisch wraz z szefem swojej kuchni zaprosi Państwa do wspólnego przyrządzania typowej dla tego regionu potrawy – Kaiserschmarrn. Ten wyjątkowy program uzupełni wizyta w położonej zaraz obok hotelu destylarni Schnappsa połączona z degustacją. Dopełnieniem będzie wspólna kolacja w średniowiecznej restauracji znajdującej się w zamku nieopodal hotelu.

/ W PROGRAMIE


  • Live cooking – wspólne gotowanie typowego dla Karyntii Kaiserschmarrn (wliczone w cenę)
  • Schnapps tasting – wizyta w lokalnej destylarni „Adenberger“ połączona z degustacją (wliczone w cenę)
  • Kolacja w zamku – średniowieczna kolacja w zamku Burg Sommeregg. Oczywiście w roli głównej przez cały tydzień produkty od lokalnych dostawców. (wliczone w cenę)

/ WYBIERZ HOTEL

{hotel_galeria_main limit="1"}
{/hotel_galeria_main}
{hotel_karta_ikony}
{/hotel_karta_ikony}

{title}
od {hotel_cena_wyjsciowa} PLN
{/exp:channel:entries}