/ Szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych


Nasze szkolenia narciarskie i snowboardowe, prowadzone są przez wykwalifikowany, polskojęzyczny, instruktorski TEAM ALLEGRY. W ramach szkoleń narciarskich i snowboardowych dla dorosłych wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania opracowane na podstawie najnowszych programów PZN oraz SITS. Nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów narciarstwa i snowboardu, ale przede wszystkim potrafią dzielić się z Państwem swoją wiedzą oraz zarażać swoja pasją.

/ Szkolenia narciarskie prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania:

/ PODSTAWOWY

dla adeptów mających pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, a także dla tych, którzy czują się niepewnie nawet na najprostszych, płaskich stokach.

/ ŚREDNIOZAAWANSOWANY

przewidziany jest dla osób które radzą już sobie na niebieskich trasach, a pierwszy kontakt z nartami czy snowboardem maja za sobą, widoczne są jednak u nich braki w technice i stylu.

/ ZAAWANSOWANY

to poziom dla osób dobrze i bardzo dobrze jeżdżących niebojących się prędkości i szukających wrażeń. W tych grupach na Państwa życzenie mogą być przeprowadzone elementy jazdy w świeżym śniegu i snowparku.


Wstępny podział na grupy zaawansowania, ustala szef wyszkolenia Allegry każdego z wyjazdów, na podstawie informacji uzyskanych według Państwa wstępnych deklaracji, aczkolwiek ostateczna weryfikacja umiejętności następuje pierwszego dnia szkoleń na stoku.

W ramach szkolenia narciarskiego i snowboardowego zapewniamy:

  • - 6 dni szkoleń po 2 godziny dziennie, poprzedzone wspólną rozgrzewką
  • - zróżnicowanie pod kątem zaawansowania grupy szkoleniowe
  • - opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry
  • - nowoczesne metody nauczania
  • - video coaching (video analiza postępów w nauce)
  • - zawody narciarskie i snowboardowe z medalami i nagrodami dla zwycięzców
  • - certyfikaty zaświadczające o zdobytych nowych umiejętnościachSzkolenia narciarskie lub snowboardowe dla osób, które wykupiły zakwaterowanie za naszym pośrednictwem, w apartamentach to koszt 750 zł/os.