Ravelli

Odległość
od centrum
0 m
Odległość
od skibussa
0 m
Odległość
od wyciagu
750 m
Basen Tak
Wellnes Tak
Wyżywienie HB+

To z pewnością nasz HIT wśród alpejskich hoteli oraz jeden z najczęściej wybieranych hoteli klubowych przez naszych klientów.

Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim wyjątkowej atmosferze, którą tworzy rodzina Ravelli oraz wybornej, słynnej w całej dolinie kuchni, opartej wyłącznie na naturalnych, najwyższej jakości składnikach. Ten piękny czterogwiazdkowy hotel położony jest w miejscowości Mezzana, będącej sercem całego regionu. Do stoków narciarskich w Marilevie, oddalonych o 1000 m, można dostać się bezpłatnym skibussem, który odjeżdża wprost spod hotelu.

Hotel Ravelli to prawdziwy raj zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dla najmłodszych przygotowano ogromną salę zabaw, gdzie od wczesnych godzin porannych do późnowieczornych animatorzy zapewniają mnóstwo rozrywki.: malowanie, majsterkowanie, baby dance, a nawet warsztaty kulinarne. Dorośli natomiast mogą relaksować się w hotelowym SPA lub korzystać z wieczornych atrakcji animacyjnych jak: wieczorki muzyki na żywo, quizy, bingo itp.

W tym sezonie Hotel Ravelli zaskoczy wszystkich stałych bywalców swoją całkowicie nową odsłoną: imponująca fasada, odmienione lobby, recepcja, bar. Niezmiennie natomiast, wszyscy goście mogą liczyć na fantastyczną rodzinna atmosferę oraz wyborną kuchnię.


Do dyspozycji gości:

Hotel

Wellness&SPA

Dzieci

Narty

 • recepcja
 • restauracja
 • bar
 • winda
 • sala telewizyjna
 • tawerna
 • kantyna z winami
 • garaż (płatny dodatkowo)
 • parking
 • Wi-Fi internet
 • basen wewnętrzny
 • basen zewnętrzny
 • jacuzzi
 • sauna fińska
 • sauna bio
 • łaźnia turecka
 • sala fitness z siłownią
 • masaże i zabiegi pielęgnacyjne (płatne dodatkowo)
 • udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi
 • sala zabaw dla dzieci
 • menu dla dzieci
 • zajęcia animacyjne dla dzieci
 • narciarnia
 • skibus przed hotelem

Pokoje:

hotel posiada pokoje oraz apartamenty rodzinne kilku kategorii: Harmony (dla 1, 2 lub 3 osób) pokoje standard o metrażu 14-17m, oraz odnowione pokoje i apartamenty: Mountain Alpine (dla 1, 2 lub 3 osób) o metrażu 15-17m, Mountain Alpine Family (dla 2,3 oraz 4 osób) o metrażu ok 21m z wydzieloną częścią sypialną dla dzieci oraz Family Suite (do 5 osób) dwupokojowe apartamenty rodzinne o metrażu 25m (dodatkowo w cenie garaż). W każdym z nich znajduje się: łazienka z suszarką do włosów, ręczniki i szlafroki, sejf oraz TV SAT. Niektóre pokoje posiadają również balkon.


Wyżywienie:

hotelowa restauracja serwuje swoim gościom 2 posiłki dziennie, będące połączeniem wyśmienitej kuchni regionalnej oraz międzynarodowej. Śniadania serwowane są w formie bogatego bufetu, natomiast obiadokolacja składa się z: bufetu warzywnego, serwowanych przystawek oraz dwóch dań i deseru. Słodki bufet po nartach. Raz w tygodniu regionalna kolacja przy świecach ze specjałami kuchni Trentino.


WYJAZDY KLUBOWE ALLEGRY

Wyjazdy Klubowe Allegry to nasza sprawdzona od wielu lat formuła, gwarantująca atrakcyjne miejsca zakwaterowania, różnorodne ośrodki narciarskie ale przede wszystkim zawierająca w cenie pakiety szkoleń da dzieci i dorosłych oraz bogaty program popołudniowych animacji.

Hotele, w których organizujemy wyjazdy klubowe, to starannie przez nas wyselekcjonowane obiekty, przy wyborze których kierowaliśmy się myślą o idealnym rodzinnym wypoczynku. Hotele te posiadają wiele udogodnień dla dzieci: m.in. sale zabaw, pokoje gier, niezbędne akcesoria (foteliki, łóżeczka dla dzieci i przewijaki) oraz miejsca relaksu dla dorosłych (basen, strefa wellness). Każdy z obiektów posiada również specjalną salę, w której codziennie nasi animatorzy organizują wieczory pełne atrakcji dla najmłodszych i dorosłych. Mając świadomość, jak to dla Państwa ważne, wybór hoteli do naszej oferty klubowej uzależniamy również od jakości wyżywienia świadczonego przez hotelową restaurację. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od sezonu ZIMA 201 w Hotelu Klubowym Palace Ravelli w Val di Sole organizować będziemy kursy kulinarne regionalnej kuchni włoskiej.

Dla Państwa komfortu wybraliśmy lokalizację, które w danym regionie leżą możliwie najbliżej stoków. Hotele Klubowe Allegry wyróżnia także najlepszy stosunek ceny do komfortu zakwaterowania oraz wysokie zniżki dla dzieci.

Wyjazdy Klubowe Allegry to:

Dla dzieci
- całodniowe przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat *
- całodniowa szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia,
- bogaty program animacyjny realizowany wieczorem w hotelu,

Dla dorosłych
- codzienne szkolenia narciarskie i snowboardowe,
- tygodniowy program atrakcji Apres Ski,

Dla wszystkich:
- opieka rezydenta oraz kadry instruktorskiej, która zakwaterowana jest z Państwem w hotelu
- starannie wyselekcjonowane hotele z wieloma udogodnieniami dla najmłodszych i tych nieco starszych gości,
- gwarancja dobrej zabawy


* na wyjazdach klubowych w ośrodkach narciarskich Folgaria oraz Val di Fassa przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.
** Wszystkie powyższe świadczenia wliczone są w cenę wyłącznie przy wyborze oferty Hotelu Klubowego.


Przedszkole Allegra Mini-Ski i szkółka narciarska Allegra Ski dla dzieci

Jest to propozycja dla tych wszystkich rodziców, którzy marzą o białym szaleństwie ale nie chcą rozstawać się ze swoimi pociechami. Pragną dzielić z nimi narciarską pasję i pokazać jak można aktywnie spędzać czas zimą. Jednocześnie mogą oni wygospodarować na stoku czas dla siebie, podczas gdy ich dzieci będą szkolić swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktorów.
Całodzienny , autorski program szkoleniowy, przygotowany jest w oparciu o program nauczania PZN i wieloletnie doświadczenie, naszej sprawdzonej, polskojęzycznej kadry instruktorskiej.
Aby efekty nauki były jak najlepsze nasi instruktorzy dzielą uczestników szkolenia nie tylko ze względu na wiek, ale również umiejętności oraz predyspozycje motoryczne dzieci.
W każdym z naszych Hoteli Klubowych po nartach, przez około 2 godziny dziennie organizowane są animacje wieczorne. Dla naszych małych narciarzy przygotowaliśmy wesołe gry, konkursy, sportowe turnieje, jest wspólne oglądanie filmów, czytanie bajek i lepienie z plasteliny. To czas w którym rodzice mogą w spokoju skorzystać z hotelowych strefy wellness czy relaksować się przy lampce lokalnego wina.

W ramach Allegra Mini-Ski oraz Allegra Ski zapewniamy:
- całodzienny program szkoleniowy w godzinach 10-16
- małe, zróżnicowane pod kątem zaawansowania oraz wieku, grupy szkoleniowe
- opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry
- opiekę Niani Allegry
- zawody narciarskie z medalami na zakończenie wyjazdu
- codzienny popołudniowy program animacyjny


Przedszkole narciarskie Allegra Mini-Ski przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat *

W ramach Przedszkoli Narciarskich Allegra Mini- Ski wielkość grup szkoleniowych nie przekracza 6 uczestników, a przy maluszkach stawiających pierwsze kroki są to praktycznie zajęcia indywidualne. Aby uniknąć nadmiernego przemęczenia, lub zniechęcenia do narciarstwa, kurs przeplatany jest zajęciami oraz zabawami bez użycia nart.

Każdy dzień rozpoczyna się spotkaniem o 10 rano na stoku. Po rozgrzewce mali adepci narciarstwa rozpoczynają zajęcia z instruktorami. O godzinie 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Na czas posiłku rodzice mogą dołączyć do swoich pociech lub dzieci mogą pozostać pod opieką instruktorów (lunch dodatkowo płatny, ok 7 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego). Po przerwie rozpoczyna się tzw opieka NIANI ALLEGRY. Jest to najczęściej jedna z naszych instruktorek która organizuję dzieciom gry i zabawy w restauracji na stoku, lub - jeśli dopisuje pogoda - na śniegu. Po lunchu, w zależności od potrzeb i sił, dzieci mogą kontynuować jazdę na nartach. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.

* na wyjazdach klubowych w ośrodkach narciarskich Folgaria oraz Val di Fassa przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.


Szkółka narciarska AllegraSki przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12; 13-16 lat

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10 rano na stoku i prowadzone są w grupach nie przekraczających 9 uczestników. Tak jak w przypadku przedszkola Allegra mini Ski o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch (dodatkowo płatny, ok 7 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego) Po przerwie dzieci i młodzież kontynuują jazdę z instruktorami. Nie jest to już jednak stricte nauka, a bardziej jazda dowolna z elementami zabawy pod opieką instruktorów, w związku z czym grupy mogą być wtedy nieco bardziej liczne. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.


Szkółka snowboardowa dla dzieci i młodzieży przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12; 13-16 lat

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszej oferty wprowadziliśmy również szkolenia snowboardowe dla dzieci i młodzieży.

Szkolenia prowadzone są przez naszych instruktorów snowboardu w oparciu o najnowszy program nauczania SITS. Program dostosowany jest do indywidualnych umiejętności i predyspozycji uczestników. Zajęcia realizowane są wymiarze 3 godzin dziennie, od godziny 10 do 13. Podobnie jak w przypadku szkółki narciarskiej o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Po lunchu dzieci i młodzież mogą kontynuować jazdę pod opieką instruktora narciarstwa.

Dla klientów Wyjazdów Klubowych Allegry przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży wliczona jest w cenę wyjazdu. Szkółka snowboardowa jest dodatkowo płatna i cena za 6 dniowy kurs to 600 zł/os.

* Młodzież w wieku od 13 lat może również korzystać bezpłatnie ze szkoleń snowboardowych w grupach dla dorosłych, które mają jednak wymiar jedynie 2 godzin dziennie.


Szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych

Nasze szkolenia narciarskie i snowboardowe,prowadzone są przez wykwalifikowany, polskojęzyczny, instruktorski TEAM ALLEGRY.

W ramach szkoleń narciarskich i snowboardowych dla dorosłych wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania opracowane na podstawie najnowszych programów PZN oraz SITS. Nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów narciarstwa i snowboardu, ale przede wszystkim potrafią dzielić się z Państwem swoją wiedzą oraz zarażać swoja pasją.

Szkolenia narciarskie prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania:

- podstawowy - dla adeptów mających pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, a także dla tych, którzy czują się niepewnie nawet na najprostszych, płaskich stokach;

- średnio zaawansowany- przewidziany jest dla osób które radzą już sobie na niebieskich trasach, apierwszy kontakt z nartami czy snowboardem maja za sobą, widoczne są jednak u nich braki w technice i stylu;

-zaawansowany- to poziom dla osób dobrze i bardzo dobrze jeżdżących niebojących się prędkości i szukających wrażeń. W tych grupach na Państwa życzenie mogą być przeprowadzone elementy jazdy w świeżym śniegu i snowparku.

Wstępny podział na grupy zaawansowania, ustala szef wyszkolenia Allegry każdego z wyjazdów, na podstawie informacji uzyskanych według Państwa wstępnych deklaracji, aczkolwiek ostateczna weryfikacja umiejętności następuje pierwszego dnia szkoleń na stoku.

W ramach szkolenia narciarskiego i snowboardowego zapewniamy:

- 6 dni szkoleń po 2 godziny dziennie, poprzedzone wspólną rozgrzewką

- zróżnicowanie pod kątem zaawansowania grupy szkoleniowe

- opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry

- nowoczesne metody nauczania

- video coaching (video analiza postępów w nauce)

- zawody narciarskie i snowboardowe z medalami i nagrodami dla zwycięzców

- certyfikaty zaświadczające o zdobytych nowych umiejętnościach


Atrakcje Wieczorne Apres Ski

Wyjazdy z Allegrą to nie tylko starannie wyselekcjonowane hotele, profesjonalne szkolenia na stoku i najlepsze alpejskie regiony, ale także moc pozytywnych wrażeń przy wspólnej zabawie, czasem nawet do białego rana.

Zapraszamy na organizowane przez nas wieczory APRES SKI :

- W mroźne wieczory rozgrzejemy Państwa gorącą atmosferą na Ice Party, śpiewami na karaoke, zabawą w kalambury, tańcami w butach narciarskich w zaprzyjaźnionych Disco-Barach, czy wspólnymi wyjściami na dyskoteki.

- Dla wszystkich chłonnych wiedzy narciarzy i snowboardzistów będą wieczory ze szkoleniem z serwisu i konserwacji sprzętu narciarsko-snowboardowego, filmami extreme oraz nowinkami sprzętowo-odzieżowymi.

- Tygodniowy plan wieczornych szaleństw uzupełnimy o najlepsze atrakcje APRES SKI, które proponuje nam każdy region narciarski. Będą więc wyjścia na lodowisko, thermy, nocne zjazdy z pochodniami oraz degustacje lokalnych przysmaków (bilety wstępów są dodatkowo płatne).


Data rozpoczecia Data zakończenia SkiPass w cenie Cena
2021-12-11 2021-12-18 4,350.00 PLN Wylicz cenę
2022-01-15 2022-01-22 3,990.00 PLN Wylicz cenę
2022-01-22 2022-01-29 4,190.00 PLN Wylicz cenę
2022-01-29 2022-02-05 4,490.00 PLN Wylicz cenę
2022-02-05 2022-02-12 4,490.00 PLN Wylicz cenę
2022-02-12 2022-02-19 4,490.00 PLN Wylicz cenę
2022-02-19 2022-02-26 4,490.00 PLN Wylicz cenę
2022-03-12 2022-03-19 4,890.00 PLN Wylicz cenę
2022-03-19 2022-03-26 4,550.00 PLN Wylicz cenę
2022-03-26 2022-04-02 4,290.00 PLN Wylicz cenę

Skipass w cenie w terminach grudniowych i marcowych!


Cena zawiera:

zakwaterowanie 7 noclegów w pokoju Harmony (z przeznaczeniem do 3 osób, o metrażu 15-17 m2), wyżywienie HB, skipass w terminach: 11-18.12.2021;12-19. 03.2022; 19-26.03.2022; 26.03-02.04.2022, szkolenie narciarskie i snowboardowe (2h x 6 dni), przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci oraz młodzieży (6h x 6 dni), animacje wieczorne dla dzieci , atrakcje wieczorne Apres Ski dla dorosłych ,ubezpieczenie, opiekę rezydenta.

*skipass SuperSkirama w terminie 12-19.12; skipass Folgarida/Marilleva w turnusach Promotional : 12-19.03.2022; 19-26.03.2022; 26.03-02.04.2022.


Zniżki:

dla 3 i 4 osoby w pokoju: dzieci do 2,99 opłata stała 100 zł, dzieci 3-5,99 - opłata stała 1000 zł, dzieci w wieku 6-9,99 zniżka 1150 zł, dzieci w wieku 10-14,99 zniżka 500 zł, dorośli i dzieci powyżej 15 roku życia - zniżka 150 zł.

W terminach Free Ski oraz Promotional (11-18.12.2021;12-19.03.2022; 19-26.03.2022; 26.03-02.04.2022) dodatkowe zniżki: dzieci urodzone po 30.11.2013 (za wyjątkiem dzieci do 5,99 lat z opłata stałą) - zniżka 650 zł, dzieci urodzone po 30.11.2005 - zniżka 150 zł.


Dopłaty:

opłata klimatyczna dla osób powyżej 14 roku życia - 2,5 €/dzień, (obligatoryjna, płatna na miejscu), dopłaty do pokoi wyższej kategorii: Mountain Alpine (1-3 osobowe o metrażu 15-17 m2) - 850- zł, Mountain Alpine Family (2-4 osobowe o metrażu ok 21 m2 z wydzieloną częścią sypialną dla dzieci) - 1150 zł, Family Suite (dwupokojowy apartament z przeznaczeniem do 5 osób o metrażu ok 25 m2, dodatkowo w cenie garaż) - 1850 zł, Chalet Lovely Lodge 9500 zł, dopłata do pokoju jednoosobowego - 500 zł , dopłata do pokoju dwuosobowego do wykorzystania dla jednej osoby - 1000 zł.

Adres hotelu:

Hotel Palace Ravelli  
Adres: Via IV Novembre, 20, 38020 Mezzana TN, Włochy
Telefon: +39 0463 757122