Aparthotel Villa di Bosco

Odległość
od centrum
1 km
Odległość
od skibussa
0 m
Odległość
od wyciagu
4.5 km
Basen Tak
Wellnes Tak
Wyżywienie brak

ApartHotel Villa di Bosco (Hotel Klubowy) ****

Położony w miejscowości Stava, obok Tesero, zaledwie 4,5 km od największej stacji doliny – tzw. huśtawki narciarskiej Latemar (Pampeago).

Ten ulubiony od kilku sezonów, przez naszych klientów hotel, przeszedł latem 2017 generalny remont oraz zmienił swój profil z Hotelu na Apart Hotel. Oznacza to iż swoim gościom, od tego sezonu,Villa di Bosco proponuje całkowicie nowy zakres serwisu. Zrezygnowano z serwisu restauracyjnego z wyżywieniem HB (pozostała natomiast możliwość wykupienia śniadania) a goście zakwaterowani będą w apartamentach dwupokojowych z w pełni wyposażoną kuchnią. Dodatkowo hotel zyskał kategoryzację 4*. Niezmiennie jednak Villa di Bosco pozostawia dla swoich gości wszelkie hotelowe udogodnienia takie jak recepcja, bar, tawerna do wieczornych spotkań oraz ogromna strefa wellness&spa o powierzchni 700m2 (wliczona w cenę). Rodziny z dziećmi docenią bogate zaplecze przygotowane z myślą o najmłodszych gościach: salę zabaw oraz przestronny i fantastycznie wyposażony pokój gier. Bezpośrednio przed hotelem znajduje się przystanek skibussa, z którego co kilkanaście minut kursują darmowe busiki dla narciarzy.

Wybranie Aparthotelu daje możliwość zakwaterowania, za niewygórowaną cenę, w wyjątkowo komfortowych wnętrzach z wieloma udogodnieniami jakie daje hotel 4*, oraz jednoczesną swobodę korzystania z własnej kuchni w apartamencie.


Do dyspozycji gości:

Hotel

Wellness&SPA

Dzieci

Narty

 • recepcja
 • sala śniadaniowa (śniadania dodatkowo płatne)
 • sala telewizyjna
 • salon wypoczynkowy
 • bar
 • winda
 • garaż (dodatkowo płatny)
 • parking
 • Wi-Fi internet
 • basen wewnętrzny
 • basen zewnętrzny
 • bicze wodne
 • brodzik dla dzieci
 • sauna fińska
 • łaźnia turecka
 • jacuzzi
 • sala fitness
 • pokój relaksu
 • zabiegi SPA i kosmetyczne (dodatkowo płatne)
 • udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi
 • pokój zabaw dla dzieci
 • narciarnia
 • skibus przed hotelem

Apartamenty:

przestronne, jasne dwupokojowe apartamenty stanowią prawdziwą oazę relaksu. Każdy z nich posiada: panoramiczny balkon, Tv sat, sypialnię z łóżkiem małżeńskim, łazienkę,pokój dzienny z dwoma łóżkami oraz w pełni wyposażoną kuchnię (zmywarka, kuchenka) Na zapytanie dostępne są również apartamenty jednopokojowe oraz trzypokojowe.


Wyżywienie:

Istnieje możliwość dokupienia śniadania w cenie: 10 EUR/osoba dorosła, 5 EUR/dzieci do 12,99 lat. Śniadania serwowane są w postaci bogatego bufetu wraz zimnymi i ciepłymi napojami. Dla osób zainteresowanych udostępniono również opcję wykupienie tzw „pakietu obiadokolacji” w partnerskich restauracjach. Dwudaniowa obiadokolacja to koszt 15 EUR osoba dorosła oraz 10 Eur/dziecko.


WYJAZDY KLUBOWE ALLEGRY

Wyjazdy Klubowe Allegry to nasza sprawdzona od wielu lat formuła, gwarantująca atrakcyjne miejsca zakwaterowania, różnorodne ośrodki narciarskie ale przede wszystkim zawierająca w cenie pakiety szkoleń da dzieci i dorosłych oraz bogaty program popołudniowych animacji.

Hotele, w których organizujemy wyjazdy klubowe, to starannie przez nas wyselekcjonowane obiekty, przy wyborze których kierowaliśmy się myślą o idealnym rodzinnym wypoczynku. Hotele te posiadają wiele udogodnień dla dzieci: m.in. sale zabaw, pokoje gier, niezbędne akcesoria (foteliki, łóżeczka dla dzieci i przewijaki) oraz miejsca relaksu dla dorosłych (basen, strefa wellness). Każdy z obiektów posiada również specjalną salę, w której codziennie nasi animatorzy organizują wieczory pełne atrakcji dla najmłodszych i dorosłych. Mając świadomość, jak to dla Państwa ważne, wybór hoteli do naszej oferty klubowej uzależniamy również od jakości wyżywienia świadczonego przez hotelową restaurację.

Dla Państwa komfortu wybraliśmy lokalizację, które w danym regionie leżą możliwie najbliżej stoków. Hotele Klubowe Allegry wyróżnia także najlepszy stosunek ceny do komfortu zakwaterowania oraz wysokie zniżki dla dzieci.


Wyjazdy Klubowe Allegry to:
Dla dzieci
- całodniowe przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat *
- całodniowa szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia,
- bogaty program animacyjny realizowany wieczorem w hotelu,

Dla dorosłych
- codzienne szkolenia narciarskie i snowboardowe,
- tygodniowy program atrakcji Apres Ski,

Dla wszystkich:
- opieka rezydenta oraz kadry instruktorskiej, która zakwaterowana jest z Państwem w hotelu
- starannie wyselekcjonowane hotele z wieloma udogodnieniami dla najmłodszych i tych nieco starszych gości,
- gwarancja dobrej zabawy

Z racji doskonałych możliwości narciarskich w regionie Val di Fiemme w sezonie 2018/2019 zapraszamy na specjalnie szkolenia z jazdy sportowej dla dzieci i dorosłych w naszym Race Clubie, gdzie pod okiem wykwalifikowanej kadry będzie można zdobyć nowe umiejętności narciarskie.

* na wyjazdach klubowych w ośrodkach narciarskich Folgaria oraz Val di Fassa przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.
** Wszystkie powyższe świadczenia wliczone są w cenę wyłącznie przy wyborze oferty Hotelu Klubowego.


Przedszkole Allegra Mini-Ski i szkółka narciarska Allegra Ski dla dzieci

Jest to propozycja dla tych wszystkich rodziców, którzy marzą o białym szaleństwie ale nie chcą rozstawać się ze swoimi pociechami. Pragną dzielić z nimi narciarską pasję i pokazać jak można aktywnie spędzać czas zimą. Jednocześnie mogą oni wygospodarować na stoku czas dla siebie, podczas gdy ich dzieci będą szkolić swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktorów.
Całodzienny , autorski program szkoleniowy, przygotowany jest w oparciu o program nauczania PZN i wieloletnie doświadczenie, naszej sprawdzonej, polskojęzycznej kadry instruktorskiej.
Aby efekty nauki były jak najlepsze nasi instruktorzy dzielą uczestników szkolenia nie tylko ze względu na wiek, ale również umiejętności oraz predyspozycje motoryczne dzieci.
W każdym z naszych Hoteli Klubowych po nartach, przez około 2 godziny dziennie organizowane są animacje wieczorne. Dla naszych małych narciarzy przygotowaliśmy wesołe gry, konkursy, sportowe turnieje, jest wspólne oglądanie filmów, czytanie bajek i lepienie z plasteliny. To czas w którym rodzice mogą w spokoju skorzystać z hotelowych strefy wellness czy relaksować się przy lampce lokalnego wina.

W ramach Allegra Mini-Ski oraz Allegra Ski zapewniamy:
- całodzienny program szkoleniowy w godzinach 10-16
- małe, zróżnicowane pod kątem zaawansowania oraz wieku, grupy szkoleniowe
- opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry
- opiekę Niani Allegry
- zawody narciarskie z medalami na zakończenie wyjazdu
- codzienny popołudniowy program animacyjny


Przedszkole narciarskie Allegra Mini-Ski przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat *

W ramach Przedszkoli Narciarskich Allegra Mini- Ski wielkość grup szkoleniowych nie przekracza 6 uczestników, a przy maluszkach stawiających pierwsze kroki są to praktycznie zajęcia indywidualne. Aby uniknąć nadmiernego przemęczenia, lub zniechęcenia do narciarstwa, kurs przeplatany jest zajęciami oraz zabawami bez użycia nart.

Każdy dzień rozpoczyna się spotkaniem o 10 rano na stoku. Po rozgrzewce mali adepci narciarstwa rozpoczynają zajęcia z instruktorami. O godzinie 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Na czas posiłku rodzice mogą dołączyć do swoich pociech lub dzieci mogą pozostać pod opieką instruktorów (lunch dodatkowo płatny, ok 7 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego). Po przerwie rozpoczyna się tzw opieka NIANI ALLEGRY. Jest to najczęściej jedna z naszych instruktorek która organizuję dzieciom gry i zabawy w restauracji na stoku, lub - jeśli dopisuje pogoda - na śniegu. Po lunchu, w zależności od potrzeb i sił, dzieci mogą kontynuować jazdę na nartach. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.

* na wyjazdach klubowych w ośrodkach narciarskich Folgaria oraz Val di Fassa przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.


Szkółka narciarska AllegraSki przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12; 13-16 lat

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10 rano na stoku i prowadzone są w grupach nie przekraczających 9 uczestników. Tak jak w przypadku przedszkola Allegra mini Ski o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch (dodatkowo płatny, ok 7 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego) Po przerwie dzieci i młodzież kontynuują jazdę z instruktorami. Nie jest to już jednak stricte nauka, a bardziej jazda dowolna z elementami zabawy pod opieką instruktorów, w związku z czym grupy mogą być wtedy nieco bardziej liczne. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.


Szkółka snowboardowa dla dzieci i młodzieży przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12; 13-16 lat

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszej oferty wprowadziliśmy również szkolenia snowboardowe dla dzieci i młodzieży.

Szkolenia prowadzone są przez naszych instruktorów snowboardu w oparciu o najnowszy program nauczania SITS. Program dostosowany jest do indywidualnych umiejętności i predyspozycji uczestników. Zajęcia realizowane są wymiarze 3 godzin dziennie, od godziny 10 do 13. Podobnie jak w przypadku szkółki narciarskiej o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Po lunchu dzieci i młodzież mogą kontynuować jazdę pod opieką instruktora narciarstwa.

Dla klientów Wyjazdów Klubowych Allegry przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży wliczona jest w cenę wyjazdu. Szkółka snowboardowa jest dodatkowo płatna i cena za 6 dniowy kurs to 500 zł/os.

* Młodzież w wieku od 13 lat może również korzystać bezpłatnie ze szkoleń snowboardowych w grupach dla dorosłych, które mają jednak wymiar jedynie 2 godzin dziennie.


Szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych

Nasze szkolenia narciarskie i snowboardowe,prowadzone są przez wykwalifikowany, polskojęzyczny, instruktorski TEAM ALLEGRY.

W ramach szkoleń narciarskich i snowboardowych dla dorosłych wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania opracowane na podstawie najnowszych programów PZN oraz SITS. Nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów narciarstwa i snowboardu, ale przede wszystkim potrafią dzielić się z Państwem swoją wiedzą oraz zarażać swoja pasją.

Szkolenia narciarskie prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania:

- podstawowy - dla adeptów mających pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, a także dla tych, którzy czują się niepewnie nawet na najprostszych, płaskich stokach;

- średnio zaawansowany- przewidziany jest dla osób które radzą już sobie na niebieskich trasach, a pierwszy kontakt z nartami czy snowboardem maja za sobą, widoczne są jednak u nich braki w technice i stylu;

-zaawansowany- to poziom dla osób dobrze i bardzo dobrze jeżdżących niebojących się prędkości i szukających wrażeń. W tych grupach na Państwa życzenie mogą być przeprowadzone elementy jazdy w świeżym śniegu i snowparku.

Wstępny podział na grupy zaawansowania, ustala szef wyszkolenia Allegry każdego z wyjazdów, na podstawie informacji uzyskanych według Państwa wstępnych deklaracji, aczkolwiek ostateczna weryfikacja umiejętności następuje pierwszego dnia szkoleń na stoku.

W ramach szkolenia narciarskiego i snowboardowego zapewniamy:

- 6 dni szkoleń po 2 godziny dziennie, poprzedzone wspólną rozgrzewką

- zróżnicowanie pod kątem zaawansowania grupy szkoleniowe

- opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry

- nowoczesne metody nauczania

- video coaching (video analiza postępów w nauce)

- zawody narciarskie i snowboardowe z medalami i nagrodami dla zwycięzców

- certyfikaty zaświadczające o zdobytych nowych umiejętnościach


Race Club Allegry

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w regionach Val di Fiemme oraz Pitztal (poza okresem ferii) organizowane będą szkolenia ze sportowej jazdy na slalomie oraz slalomie gigancie. Oba ośrodki szczycą się nowoczesną infrastrukturą i doskonałymi warunkami śniegowymi, co jest szczególnie ważne przy tego typu szkoleniach. To propozycja dla dzieci i osób dorosłych, które w stopniu dobrym i bardzo dobrym opanowały już techniki narciarstwa alpejskiego i chcą spróbować swoich sił na profesjonalnym treningu sportowym na tyczkach.

Dla kogo jest to szkolenie?

- dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych dobrze i bardzo dobrze jeżdżących,

- dla wszystkich z zacięciem sportowym,

- dla wszystkich, którzy szukają nowych wyzwań na nartach,

- zerowy staż na tyczkach nie jest tu żadną przeszkodą,

Co podszkolimy i jak szkolimy?

Na wyjeździe skupimy się na następujących elementach:

- optymalizacja techniki pod kątem jazdy sportowej,

- doskonalenie jazdy w zmiennych warunkach terenowych,

- kształtowanie umiejętności samodzielnego wykrywania i korygowania błędów w swojej jeździe (wskazówki i zestaw ćwiczeń na przyszłość),

- wideoanalaiza i wieczorny komentarz przejazdów,

- 3h dziennie w przypadku dziecii 2h godziny w przypadku dorosłych szkoleń przez 6 dni wyjazdu,
- skupimy się na treningach gigantowych, jednak kursanci uzbrojeni w ochraniacze będą mogli spróbować swoich sił na treningu slalomowym (rozpoczynając od tzw. „kolanówek” czy w przypadku dzieci „miotełek”).

Jednym słowem, dołożymy wszelkich starań, aby nasi kursanci jeździli pewniej, szybciej, skuteczniej i zgodnie z aktualnie panującą techniką sportową.

Race Club Allegry – Junior

Zapraszamy dzieci i młodzież od 8 lat.

Jak wyglądają szkolenia?

- każdego dnia, przez 6 dni turnusu, od godziny 10:00 do 13:00

- szkolenia z jazdy sportowej na tyczkach (głównie slalom gigant, elementy slalomu)

-doskonalenie elementów jazdy równoległej na średnio i mocno nachylonych stokach

- zakończenie bloku szkoleniowego dla dzieci – 13:00

-po lunchu, od około 13:30 dowolna jazda pod okiem naszej kadry instruktorskiej.

* wymagany kask, ochraniacze na golenie i gardy na kije nie są niezbędne


Race Club Allegry - Szkolenia sportowe dla dorosłych

Zapraszamy wszystkich dorosłych z zacięciem sportowym, którzy szukają nowych wrażeń.

Jak wyglądają szkolenia?

- każdego dnia, przez 6 dni turnusu, 2h dziennie

- szkoleniaz jazdy sportowej na tyczkach (głównie slalom gigant, elementy slalomu)

-doskonalenie elementów jazdy równoległej na średnio i mocno nachylonych stokach

* wymagany niezbędny sprzęt narciarski: kask, ochraniacze na golenie, gardy na kije

Warunkiem uczestnictwa w Race Clubie Allegry jest wysoki poziom umiejętności narciarskich (jazda na krawędzi, obycie z prędkością, jazda po wszystkich trasach z czarnymi włącznie).

Ostateczna weryfikacja umiejętności nastąpi pierwszego dnia jazdy na stoku.

Race Club Allegry realizowany będzie przy minimum 6 uczestnikach.


Dodatkowy koszt dla klientów Hoteli Klubowych:

- Race Club Allegry – Junior - 400 zł

- Race Club Allegry(dla dorosłych) – 300 zł


Atrakcje Wieczorne Apres Ski

Wyjazdy z Allegrą to nie tylko starannie wyselekcjonowane hotele, profesjonalne szkolenia na stoku i najlepsze alpejskie regiony, ale także moc pozytywnych wrażeń przy wspólnej zabawie, czasem nawet do białego rana.

Zapraszamy na organizowane przez nas wieczory APRES SKI :

- W mroźne wieczory rozgrzejemy Państwa gorącą atmosferą na Ice Party, śpiewami na karaoke, zabawą w kalambury, tańcami w butach narciarskich w zaprzyjaźnionych Disco-Barach, czy wspólnymi wyjściami na dyskoteki.

- Dla wszystkich chłonnych wiedzy narciarzy i snowboardzistów będą wieczory ze szkoleniem z serwisu i konserwacji sprzętu narciarsko-snowboardowego, filmami extreme oraz nowinkami sprzętowo-odzieżowymi.

- Tygodniowy plan wieczornych szaleństw uzupełnimy o najlepsze atrakcje APRES SKI, które proponuje nam każdy region narciarski. Będą więc wyjścia na lodowisko, thermy, nocne zjazdy z pochodniami oraz degustacje lokalnych przysmaków (bilety wstępów są dodatkowo płatne).


Data rozpoczecia Data zakończenia SkiPass w cenie Cena
2019-12-07 2019-12-14 2 890,00 PLN Wylicz cenę
2019-12-26 2020-01-02 3 450,00 PLN Wylicz cenę
2020-01-11 2020-01-18 2 290,00 PLN Wylicz cenę
2020-01-18 2020-01-25 2 450,00 PLN Wylicz cenę
2020-01-25 2020-02-01 2 590,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-01 2020-02-08 2 590,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-08 2020-02-15 2 750,00 PLN Wylicz cenę
2020-02-15 2020-02-22 2 590,00 PLN Wylicz cenę
2020-03-14 2020-03-21 3 190,00 PLN Wylicz cenę

Skipass w cenie w terminie grudniowym i marcowym!

Cena zawiera:

zakwaterowanie 7 noclegów, skipass Val di Fiemme (tylko w turnusach Free Ski: 7-14.12.2019; 14-21.03.2020), szkolenie narciarskie i snowboardowe (2h x 6 dni), przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci oraz młodzieży (6h x 6 dni) , atrakcje wieczorne Apres Ski dla dorosłych, ubezpieczenie, opiekę rezydenta.


Zniżki:

zniżki dla 3 i 4 osoby w pokoju: dzieci do 2,99 opłata stała 100 zł, dzieci w wieku 3-5,99 – opłata stała 900 zł, od 6 do 12,99 zniżka 650 zł.

W terminach Free Ski (14.12.2019; 14-21.03.2020) dodatkowe zniżki dla dzieci: dzieci urodzone po 30.11.2011 (za wyjątkiem dzieci do 7,99 lat z opłata stałą) – zniżka 650 zł.


Dopłaty:

transport autokarem (zgodnie z opisem) ,opłata klimatyczna dla osób powyżej 14 roku życia – 2 EUR/dzień, (obligatoryjna, płatna na miejscu), śniadanie – 10 EUR/dzień/osoba dorosła, 5 EUR/dzień/dzieci do 12 roku życia.


Adres hotelu:

Hotel Villa Di Bosco
38038 Stava Trydent Włochy
+39 0462 813738