/ Allegra: Lato w Alpach


Nasze letnie wyjazdy to wyjątkowa oferta, oparta o aktywny rodzinny wypoczynek oraz relaks w promieniach włoskiego słońca. W tym sezonie proponujemy Państwu aż 3 opcje wyjazdów:

• Val di Sole + Jezioro Garda
• Val di Fiemme + Jezioro Garda
• Folgaria

Wędrówki zapierającymi dech w piersiach alpejskimi szlakami, rafting górską rzeką, wycieczki rowerowe czy niezwykłe parki linowe, to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy dla Państwa. Po 5 dniach przeniesiemy się nad Jezioro Garda do miejscowości Torbole – mekki europejskiego windsurfingu gdzie codziennie dla dzieci organizowane będą 3-godzinne lekcje windsurfingu pod opieka polskich instruktorów. W tym roku zapraszamy również na naszą nowość – Rowerowe Lato w Folgarii - wyprawy na ebikach, zjazdy MTB - single tracki, a wszystko to na różnych poziomach zaawansowania. Wśród zaplanowanych atrakcji nie zabraknie również trekkingów, spływu kajakowego czy kąpieli w górskich jeziorach.

Nasze wakacje to nie tylko aktywny odpoczynek, ale również niezapomniane wrażenia z opieką znanej i lubianej kadry Allegra Team!