/ Allegra: Lato w Alpach


Nasze letnie wyjazdy to wyjątkowa oferta, oparta o aktywny rodzinny wypoczynek oraz relaks w promieniach włoskiego słońca. W tym sezonie proponujemy Państwu aż 4 opcje wyjazdów:

• Val di Sole + Jezioro Garda
• Val di Fiemme + Jezioro Garda
• Folgaria

Oraz nowość w sezonie 2024:- Alpe di Siusi + Jezioro Garda

Wędrówki zapierającymi dech w piersiach alpejskimi szlakami, rafting górską rzeką, wycieczki rowerowe czy niezwykłe parki linowe, to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy dla Państwa. Po 5 dniach przeniesiemy się nad Jezioro Garda– mekki europejskiego windsurfingu gdzie codziennie dla dzieci organizowane będą 3-godzinne lekcje windsurfingu pod opieka polskich instruktorów. W tym sezonie przygotowaliśmy aż dwie opcje zakwaterowania nad Gardą: znany i lubiany Hotel Caravel w Torbole (sporthotel położony w samym centrum słynnej miejscowości Torbole) oraz rodzinny resort Sun Hotel Majestic Palace w urokliwym malcesine (typowo rodzinny hotel z pełną gamą atrakcji dla najmłodszych gości)

Dla tych, którzy chcieliby cały urlop spędzić w górach przygotowaliśmy niezwykłą propozycję: Rowerowe Lato w Folgarii - wyprawy na ebikach, zjazdy MTB - single tracki, a wszystko to na różnych poziomach zaawansowania. Wśród zaplanowanych atrakcji nie zabraknie również trekkingów, spływu kajakowego czy kąpieli w górskich jeziorach.

Nasze wakacje to nie tylko aktywny odpoczynek, ale również niezapomniane wrażenia z opieką znanej i lubianej kadry Allegra Team!