Narciarskie wyjazdy firmowe Allegry


to wspaniała alternatywa dla tych z Państwa którzy prowadząc własny biznes lub współpracując z innymi firmami chcą podziękować swoim pracownikom za wysiłek, czy przekazać kontrahentom biznesowym jak ważna jest dla Państwa współpraca z Nimi. Nasze narciarskie wyjazdy firmowe organizowane są w najbardziej znane i cenione ośrodki narciarskie w Alpach i Pirenejach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy hotele, które Państwu proponujemy, restauracje na które zabieramy Państwa na wspólne kolacje, czy bary i dyskoteki w których bawimy się wspólnie do białego rana.

/ Zapewniamy pełną obsługę i indywidualne podejście

/ NA STOKU

mamy dla Państwa do zaoferowania szkolenie narciarskie pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, oparte o najnowsze metody szkoleniowe (Video coaching) , a dla bardziej wytrawnych narciarzy organizujemy jazdę sportową na tyczkach czy coraz bardziej popularny freeride (jazda w świeżym śniegu). Dla lubiących rywalizację organizujemy zawody narciarskie z pomiarem czasu.

/ PO NARTACH

czeka na Państwa szereg atrakcji. Wykłady o narciarstwie i szkolenia z serwisu nart, wieczory karaoke, nocne zjazdy z pochodniami czy wspólna zabawa w ski-barach i dyskotekach to tylko niektóre z naszych propozycji.

/ KAŻDY WYJAZD

dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Dobieramy miejsce tak żeby w pełni spełniało Państwa oczekiwania i cel wyjazdu. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, jesteśmy konkurencyjni i podejmiemy się każdego wyzwania.


/ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY