/LATO W ALPACH: Rowerowa Folgaria


/termin: 13-20.07.2024


Aktywne wakacje w pięknej scenerii dolomitów, oparte w główniej mierze o różne formy turystyki rowerowej dla całych Rodzin: wyprawy na ebikach, zjazdy MTB - single tracki a wszystko na różnych poziomach zaawansowania. Wśród zaplanowanych atrakcji nie zabraknie również trekkingów, spływu kajakowego czy kąpieli w górskich jeziorach. Zakwaterowanie w naszym już słynnym Hotelu Klubowym – Club Alpino z opieką znanej i lubianej Allegra Team!

/ 7 dni w Folgarii


Program aktywności w trakcie dnia (dodatkowo płatny: dzieci 4-7 lat: 1050 zł; dorośli i osoby powyżej 8 lat: 2150 zł)

- Dzień pierwszy: wyprawa na ebikach do Lavarone z przystankiem nad górskim jeziorem
- Dzień drugi: zjazd MTB w Bike Parku Serrada
- Dzień trzeci: trekking
- Dzień czwarty: wyprawa na ebikach nad Jezioro Garda, powrotny transfer busem
- Dzień piaty: spływ kajakowy
- Dzień szósty: wyprawa na ebikach trasą della Vigolana


 


W cenie programu: rowery mtb lub ebike (w zależności od programu), bilety wstępu, przewodnicy oraz instruktorzy, transfery oraz cały niezbędny sprzęt.

Program został zaplanowany tak, aby Rodzicom mogły towarzyszyć starsze dzieci, od ok 6/7 lat. Wszystkie trasy rowerowe będą realizowane w 2 wariantach: dla średnio i bardziej zaawansowanych. Podczas długich odcinków tras przejazdów, będzie możliwość ich skrócenia oraz wcześniejszego skorzystania z transferu busem.

Dla młodszych dzieci przygotowaliśmy natomiast alternatywny, aktywny program animacyjny, który realizowany będzie w pobliżu miejsca pobytu rodziców, tak aby wszyscy wspólnie mogli spotkać się na lunch.


Program animacyjny wieczorny:

Dla Rodziców: - wycieczka do słynnej w regionie z najlepszych wyrobów, winiarni (dodatkowo płatny)
- wieczór z testowaniem grappy

Dla dzieci: - codzienny program animacyjny

/ OPŁATY


termin: 13-20.07.2024
Cena: 3990 zł
Ceny dla dzieci:

- dzieci do 2,99 lat – 100 zł
- dzieci w wieku 3 do 10,99 lat – 2750 zł
- dzieci w wieku od 11 do 12,99 lat – 3550 zł

/ ZAKRES OFERTY


Cena zawiera:

- 7 noclegów w Hotelu Club Alpino w Folgarii
- wyżywienie HB
- całodniowy aktywny pakiet animacyjny dla dzieci
- opieka rezydenta
- ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

- opłaty klimatycznej, płatne na miejscu 2,5 EUR/os/dzień
- programu aktywności w Folgarii

/ ZAKWATEROWANIE


Hotel Club Alpino

Club Alpino to 3-gwiazdkowy przestronny hotel położony w centrum miejscowości Folgaria przy głównym deptaku. Znajdujący się w otoczeniu pięknej przyrody, z malowniczymi widokami na góry i lasy. Hotel oferuje gościom wiele atrakcji, między innymi centrum spa, basen, sauny, jacuzzi oraz dostęp do licznych szlaków turystycznych. To idealny hotel dla rodzin z dziećmi, ponieważ znajduje się w nim wiele udogodnień dla najmłodszych takich jak sala zabaw, specjalne menu, krzesełka czy łóżeczka.

W obiekcie znajduje się aż 58 pokoi różnej kategorii, dla naszych gości zarezerwowano pokoje typu Standard oraz Apartamenty rodzinne. Każdy z nich jest gustownie urządzony i wyposażony w niezbędne udogodnienia, takie jak telewizor, sejf, minibar oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Hotel oferuje gościom dwa posiłki dziennie: śniadania w formie bufetu oraz trzydaniową obiadokolacje do wyboru z karty. Restauracja oferuje również bogaty wybór win z regionu.

Hotel Club Alpino to połączenie wielowiekowej, wspaniałej tradycji regionu Trentino oraz niezwykłej gościnności właścicieli co powoduje, że jest to doskonałe miejsce na wypoczynek z rodziną.

/ ZOBACZ HOTEL


Hotel Club Alpino