Jak rezerwować w sezonie ZIMA 2023/24


1. Spośród szerokiej oferty regionów: włoskich, austriackich oraz szwajcarskich, wybierz hotel, który Cię interesuje.

2. Wybierz interesujący Cię termin, ilość osób, rodzaj pokoju oraz ewentualne dodatkowe opcje ubezpieczenia. Na dole formularza pojawi się cena za Twoją Rodzinę. Jeśli jesteś zainteresowany wybraną opcją, kliknij przycisk Sprawdź dostępność. Będziesz poproszony wówczas o podanie danych kontaktowych w celu przesłanie ostatecznej oferty.

Wysłanie formularza zapytań nie wiąże z dokonaniem rezerwacji, jest jedynie potwierdzeniem dostępności wybranej przez Ciebie opcji.

3. W przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych dostaniesz potwierdzenie dostępności wybranego hotelu oraz informację, jakich danych będziemy potrzebowali do wystawienia umowy.

W przypadku braku dostępności miejsc otrzymasz propozycję alternatywnego wyjazdu.

4. W odpowiedzi otrzymasz umowę na wyjazd. Nie ma potrzeby odsyłania podpisanej umowy. Potwierdzeniem akceptacji warunków umowy jest wpłata zaliczki, na którą masz 3 dni od jej otrzymania. Dopłata do całości wyznaczona jest na 30 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

5. Na tydzień przed wyjazdem otrzymasz mailowo dokumenty wyjazdowe: voucher oraz list informacyjny.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze oferty lub masz pytania dotyczące naszch wyjazdów napisz lub zadzwoń do nas. Nasz dział rezerwacyjny z przyjemnością pomoże w doborze najlepszej oferty dla Twojej Rodziny!